МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.11.2011 р. N 342-р

Про внесення змін до структури облдержадміністрації

Відповідно до статей 5, 44 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Кодексу законів про працю України, постанов Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року N 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" та від 1 серпня 2007 року N 996 "Про затвердження рекомендаційних переліків управлінь, відділів та інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій", з метою вдосконалення структури облдержадміністрації, забезпечення належного рівня функціонування її структурних підрозділів:

1. Утворити:

1.1 Управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції облдержадміністрації, реорганізувавши управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації.

1.2 Управління культури і туризму облдержадміністрації, реорганізувавши управління культури облдержадміністрації, з покладанням на управління, що утворюється, функцій з реалізації державної політики у сфері туризму і курортів.

2. Встановити граничну чисельність працівників управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції облдержадміністрації в кількості 7 штатних одиниць.

3. Встановити граничну чисельність працівників управління культури і туризму облдержадміністрації в кількості 20 штатних одиниць за рахунок 17 штатних одиниць реорганізованого управління культури облдержадміністрації та 3 штатних одиниць реорганізованого управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації.

4. Начальнику управління культури і туризму облдержадміністрації утворити в структурі управління культури і туризму облдержадміністрації окремий структурний підрозділ з питань туризму і курортів.

5. Внести зміни до структури і чисельності облдержадміністрації та графічного зображення структури облдержадміністрації, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації від 09.11.2007 N 355-р "Про упорядкування структури облдержадміністрації" (в редакції розпорядження голови облдержадміністрації від 21.11.2011 N 332-р), виклавши позиції 13 та 17 у розділі "Управління, відділи та інші структурні підрозділи облдержадміністрації" в такій редакції:

13

Управління культури і туризму

20

 

17

Управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції

7

 

6. Начальнику відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації Кондратюку М. В. забезпечити попередження начальника і заступника начальника управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації та управління культури облдержадміністрації про зміни в організації праці відповідно до чинного законодавства.

7. Начальнику управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів облдержадміністрації Чичкалюк Т. О. та начальнику управління культури облдержадміністрації Гладун С. М. забезпечити попередження працівників відповідних підрозділів про зміни в організації праці відповідно до чинного законодавства.

8. Увести в дію зміни до структури облдержадміністрації з 1 лютого 2012 року.

9. Заступникам голови облдержадміністрації Іванцовій Н. Б. та Катвалюку І. А.:

9.1 До завершення упорядкування структури облдержадміністрації забезпечити належне виконання функцій відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації.

9.2 Забезпечити розроблення та затвердження у встановленому чинним законодавством порядку положень про реорганізовані структурні підрозділи облдержадміністрації, посадових інструкцій працівників цих підрозділів.

Термін: до 25 січня 2011 року.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації Іванцову Н. Б. та Катвалюка І. А. згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
28.11.2011 N 342-р

  

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали