МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.11.2011 р. N 332-р

Про внесення змін до структури облдержадміністрації

Відповідно до статей 5, 44 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 104, 105 Цивільного кодексу України, пункту 9 постанови Кабінету Міністрів України від 20.10.2011 N 1115 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" (Постанова N 1115), враховуючи інструктивний лист Міністерства фінансів України щодо підготовки бюджетних запитів до проекту державного бюджету на 2012 рік та проекту прогнозу державного бюджету на 2013 - 2014 роки від 02.08.2011 N 31-04110-03-20/19382, згідно з яким видатки місцевих державних адміністрацій на забезпечення діяльності інспекції державного технічного нагляду облдержадміністрації та інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації передані Державній інспекції сільського господарства України, з метою оптимізації структури облдержадміністрації, забезпечення економії бюджетних коштів:

1. Припинити інспекцію державного технічного нагляду облдержадміністрації та інспекцію якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації шляхом ліквідації.

2. Покласти виконання функцій комісії з припинення юридичних осіб:

інспекції державного технічного нагляду облдержадміністрації - на начальника цієї інспекції Христо Е. К.;

інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації - на начальника цієї інспекції Осіпова В. В.

3. Внести зміни до розділу "Управління, відділи та інші структурні підрозділи облдержадміністрації" структури і чисельності облдержадміністрації та графічного зображення структури облдержадміністрації, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 14.05.2009 N 185-р "Про упорядкування структури облдержадміністрації", виклавши їх в новій редакції (додається).

4. Увести в дію зміни до структури облдержадміністрації з 23 січня 2012 року.

5. Начальнику відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації Кондратюку М. В. забезпечити попередження начальника і заступника начальника інспекції державного технічного нагляду облдержадміністрації та начальника і заступника начальника інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації про зміни в організації праці відповідно до чинного законодавства.

6. Начальнику інспекції державного технічного нагляду облдержадміністрації Христо Е. К. та начальнику інспекцію якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації Осіпову В. В.:

6.1. Забезпечити виконання функцій комісії з припинення юридичної особи, в тому числі щодо забезпечення розміщення в друкованих засобах масової інформації, в яких публікуються відомості про державну реєстрацію юридичної особи, що припиняється, повідомлення про припинення юридичної особи, порядок і строк заявлення кредиторам вимог тощо в порядку, визначеному Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців".

6.2. Забезпечити попередження працівників відповідних підрозділів про зміни в організації праці відповідно до чинного законодавства.

7. Заступнику голови облдержадміністрації Травянку В. І. до завершення упорядкування структури облдержадміністрації, передбаченої цим розпорядженням, забезпечити належне виконання функцій структурних підрозділів облдержадміністрації, що припиняються шляхом ліквідації.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Травянка В. І.

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
21.11.2011 N 332-р

Управління, відділи та інші структурні підрозділи облдержадміністрації

1.

Головне управління агропромислового розвитку

50

 

2.

Головне фінансове управління

67,5

*

3.

Головне управління економіки

51

 

4.

Головне управління праці та соціального захисту населення

62

 

5.

Управління промисловості та розвитку інфраструктури

15

 

6.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи

44

 

7.

Управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури

13

 

8.

Управління житлово-комунального господарства

23

 

9.

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

19

 

10.

Управління освіти і науки

28

 

11.

Управління у справах сім'ї та молоді

8

 

12.

Управління з питань фізичної культури і спорту

7

 

13.

Управління культури

17

 

14.

Управління охорони здоров'я

22

 

15.

Управління у справах преси та інформації

11

 

16.

Управління капітального будівництва

35

**

17.

Управління з питань зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, європейської інтеграції, туризму і курортів

10

 

18.

Управління з питань майна комунальної власності

12

 

19.

Відділ у справах релігій

4

 

20.

Відділ у справах національностей

5

 

21.

Служба у справах дітей

9

 

22.

Державний архів Миколаївської області

43

 


* - гранична чисельність Головного фінансового управління облдержадміністрації встановлюється Міністерством фінансів України як головним розпорядником коштів і не включається до граничної чисельності працівників облдержадміністрації;

** - гранична чисельність, фонд оплати праці та видатки на утримання управління капітального будівництва облдержадміністрації встановлюються відповідно до обсягів виконання робіт у межах коштів, передбачених вартістю будівництва на утримання служб замовника та врахованих у спеціальному фонді державного бюджету.

Всього: 453

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
21.11.2011 N 332-р

  

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали