Про внесення змін до тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються комунальними лікувально-профілактичними закладами

Розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації
від 4 серпня 2011 року N 402

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області
12 серпня 2011 р. за N 40/1002

Відповідно до абзацу п'ятого пункту 12 повноважень центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін і тарифів на окремі види продукції, товарів і послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами та доповненнями):

1. Внести до тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються комунальними лікувально-профілактичними закладами області, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 травня 2008 року N 184 "Про затвердження тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються комунальними лікувально-профілактичними закладами області", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 23 травня 2008 року за N 32/779, такі зміни:

примітки до тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються комунальними лікувально-профілактичними закладами області, виключити.

2. Внести до тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом - Могилів-Подільською міською стоматологічною поліклінікою, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 1 березня 2011 року N 94 "Про затвердження тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом - Могилів-Подільською міською стоматологічною поліклінікою", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 12 березня 2011 року за N 14/976 такі зміни:

примітки до тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом - Могилів-Подільською міською стоматологічною поліклінікою, виключити.

3. Внести до тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом - міською стоматологічною поліклінікою - "Вінницький міський клінічний стоматологічний центр", затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 7 жовтня 2010 року N 421 "Про затвердження тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються, комунальним лікувально-профілактичним закладом - міською стоматологічною поліклінікою - "Вінницький міський клінічний стоматологічний центр", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області 19 жовтня 2010 року N 38/957, такі зміни:

примітки до тарифів на платні стоматологічні ортопедичні послуги, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом - міською стоматологічною поліклінікою - "Вінницький міський клінічний стоматологічний центр", виключити.

4. Юридичному відділу апарату облдержадміністрації подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Вінницькій області.

5. Це розпорядження набирає чинності з моменту його офіційного опублікування у місцевих засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Спірідонову Л. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. Джига

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали