ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 липня 2011 року N 181

Про внесення змін до Тимчасового розподілу обов'язків між Начальником, першим заступником та заступниками Начальника Головдержслужби

Відповідно до абзацу другого частини п'ятої статті 19 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" (Закон N 3166-VI) наказую:

Доповнити назви розділів Тимчасового розподілу обов'язків між Начальником, першим заступником та заступниками Начальника Головдержслужби, затвердженого наказом Головдержслужби від 14.07.2011 N 172 (Наказ N 172):

розділу "Перший заступник Начальника Головдержслужби України" - словами та знаками "(Толкованов В. В.)";

розділу "Заступник Начальника Головдержслужби України - керівник апарату та з питань правової роботи" - словами та знаками "(Вишневський А. В.)";

розділу "Заступник Начальника Головдержслужби України з питань управління персоналом в органах державної влади та місцевого самоврядування" - словами та знаками "(Шевченко О. О.)";

розділу "Заступник Начальника Головдержслужби України з питань професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування" - словами та знаками "(Тертишна О. А.)".

Доповнити розділ "Заступник Начальника Головдержслужби з питань управління персоналом в органах державної влади та місцевого самоврядування (Шевченко О. О.)" Тимчасового розподілу обов'язків між Начальником, першим заступником та заступниками Начальника Головдержслужби, затвердженого наказом Головдержслужби від 14.07.2011 N 172 (Наказ N 172), абзацом дев'ятнадцятим такого змісту:

"Виконує обов'язки Начальника Головдержслужби у разі його відсутності чи неможливості здійснювати ним свої повноваження з інших причин та невидання ним наказу, передбаченого абзацом двадцять шостим розділу "Начальник Головдержслужби України" цього Тимчасового розподілу."

Адміністративно-фінансовому департаменту ознайомити з цим наказом першого заступника, заступників Начальника Головдержслужби,  керівників структурних підрозділів Головдержслужби та її підвідомчих установ.

 

Начальник Головдержслужби

Т.  Мотренко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали