КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 13 вересня 2011 року N 6/6222

Про внесення змін до Умов організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Києві

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт", статті 4 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою приведення у відповідність до вимог законодавства України нормативно-правових актів Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Умов організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Києві, затверджених рішенням Київської міської ради від 15.03.2007 N 260/921 "Про затвердження Умов організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Києві" (в редакції рішення Київської міської ради від 09.07.2009 N 772/1828), а саме:

1.1. Абзац 3 пункту 4 виключити.

1.2. Пункт 8 виключити.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань промисловості, інноваційної та регуляторної політики і постійну комісію Київради з питань транспорту та зв'язку.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали