ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 квітня 2012 року N 1гн-1-1/2гн-3

Про внесення змін та доповнень до наказів Генерального прокурора України від 26 грудня 2011 року N 1гн, від 30 грудня 2010 року N 1/2гн

З метою подальшого удосконалення діяльності прокуратур міст з районним поділом, керуючись статтею 15 Закону України "Про прокуратуру", наказую:

1. Внести такі зміни та доповнення до наказу Генерального прокурора України від 26.12.2011 N 1гн "Про організацію роботи і управління в органах прокуратури України" (Наказ N 1гн):

1.1. У пункті 4.2 слова "органами державного контролю обласного рівня" замінити словами "органами державного контролю, підприємствами, установами, організаціями обласного рівня, їх посадовими і службовими особами".

1.2. У пунктах 11.1 та 11.3 слова "та міст з районним поділом" виключити.

1.3. У пункті 11.6 перед словами "Міським, районним, міжрайонним та прирівняним до них прокурорам" доповнити словами "Прокурорам міст з районним поділом", слова "окрім міст з районним поділом" виключити.

2. Внести такі зміни до наказу Генерального прокурора України від 30.12.2010 N 1/2гн "Про особливості організації роботи прокуратур міст з районним поділом":

2.1. У пункті 4.1 слово "планових" виключити.

З наказом ознайомити заступників Генерального прокурора України, працівників центрального апарату, надіслати ректору Національної академії прокуратури України, прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, міським, районним, міжрайонним та прирівняним до них прокурорам, довести його до відома прокурорсько-слідчих працівників.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали