ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 лютого 2012 року N 7

Про внесення змін та доповнень до наказу Генерального прокурора України від 27 жовтня 2004 року N 99/12-ок "Про усунення недоліків щодо реєстрації в органах прокуратури України заяв та повідомлень про злочини, а також обліку кримінальних справ", Інструкції про порядок приймання, реєстрації та розгляду в органах прокуратури України заяв і повідомлень про злочини

З метою впровадження єдиного порядку реєстрації в органах прокуратури заяв і повідомлень про злочини, кримінальних справ, документів первинного обліку злочинів та корупційних правопорушень наказую:

1. Внести зміни та доповнення до Інструкції про порядок приймання, реєстрації та розгляду в органах прокуратури України заяв і повідомлень про злочини, затвердженої наказом Генерального прокурора України від 24 червня 2004 року N 66/13-ок:

1.1. Пункт 1.5 Інструкції викласти в такій редакції:

"Розпорядженням керівника прокуратури призначається відповідальна особа з числа працівників підрозділів з питань статистики, у прокуратурах районного та міського рівня - з числа спеціалістів, на яку покладаються обов'язки щодо реєстрації заяв і повідомлень про злочини у книзі обліку".

1.2. Третій абзац пункту 2.11 викласти в такій редакції:

"Після прийняття керівником прокуратури такого рішення заява чи повідомлення про злочин передається у підрозділ з питань статистики для реєстрації у книзі обліку".

1.3. Абзац перший пункту 3.1 після слів "реєструються відповідальним працівником" доповнити словами "підрозділу з питань статистики, у прокуратурах районного та міського рівня (за винятком міст з районним поділом) - спеціалістом".

1.4. Абзац третій пункту 3.1 викласти у такій редакції:

"Книга обліку заяв і повідомлень про злочини в прокуратурах районного та міського рівня (за винятком міст з районним поділом) зберігається в канцелярії та заповнюється спеціалістом за дорученням прокурора, а в неробочий час, святкові та вихідні дні - черговим прокурором".

1.5. В абзаці четвертому пункту 3.1 слова "в секретаріаті" замінити словами "у підрозділах з питань статистики".

2. Внести такі зміни та доповнення до наказу Генерального прокурора України від 27 жовтня 2004 року N 99/12-ок "Про усунення недоліків щодо реєстрації в органах прокуратури України заяв та повідомлень про злочини, а також обліку кримінальних справ":

2.1. Останній абзац пункту 1 викласти у такій редакції:

"Визначити відповідальних осіб за ведення обліково-реєстраційної роботи в прокуратурах районного та міського рівня (за винятком міст з районним поділом) - з числа спеціалістів, у прокуратурах обласного рівня, міст з районним поділом - з числа працівників підрозділів з питань статистики".

2.2. Пункт 2 наказу викласти у такій редакції:

"Підрозділам з питань статистики Генеральної прокуратури України, прокуратур обласного рівня, помічникам з питань статистики у містах з районним поділом, спеціалістам районних, міських, міжрайонних та прирівняним до них прокуратур:

2.1. Після порушення кримінальної справи за заявами та повідомленнями про злочини, на підставі копії процесуального документа надавати їй номер та реєструвати у книзі обліку кримінальних справ (додаток 1).

2.2. Реєструвати облікові документи (статистичні картки) на виявлені злочини, осіб, які їх вчинили, про рух кримінальних справ у книзі обліку статистичних карток (додаток 11 до пункту 25.1 Інструкції про єдиний облік злочинів) та передавати їх до обліково-реєстраційних підрозділів МВС України, прикордонної та митної служби України для обліку за територіальним принципом".

Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, Дніпровському екологічному прокурору, військовим прокурорам регіонів та Військово-Морських Сил України, довести до відома працівників органів прокуратури.

 

Генеральний прокурор України
державний радник юстиції України

В. Пшонка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали