ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Сьома сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 07.10.2011 р. N 190

Про внесення змін та доповнень до персонального складу виконавчого комітету Житомирської міської ради

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 26 та статті 51 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада вирішила:

1. Внести доповнення до персонального складу виконавчого комітету Житомирської міської ради, затвердженого рішеннями міської ради від 18.11.2010 N 7 "Про утворення виконавчого комітету Житомирської міської ради та затвердження його персонального складу" (Рішення N 7), від 14.07.2011 N 140 "Про внесення змін та доповнень до персонального складу виконавчого комітету Житомирської міської ради" та затвердити додатково членами виконавчого комітету міської ради:

Марчевського
Валерія Івановича

- заступника начальника УМВС України в Житомирській області

Левицького
Юрія Анатолійовича

- директора Житомирських магістральних мереж, заступника керівника громадських організацій керівників і підприємців м. Житомира.

2. Внести зміни у назву посади Заінчковського Івана Адамовича, замінивши слова "перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області" на "начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Кудряшова П. Ю.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали