ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 28.02.2012 р. N 1710-VI

Про внесення змін та доповнень до Положення про управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 28.02.2011 р. N 384-VI

Відповідно до статті 25, пункту 4 статті 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішень Одеської міської ради від 31.01.2011 р. N 273-VI "Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату Одеської міської ради та її виконавчих органів" (Рішення N 273-VI), від 08.07.2011 р. N 788-VI "Про визначення управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради уповноваженим органом з реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо обмеження, тимчасової заборони (зупинення) чи припинення діяльності підприємств, установ, організацій, об'єктів, їх окремих цехів (дільниць) і одиниць обладнання, у разі порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища у м. Одесі (зі змінами)", з метою впорядкування змін та доповнень до Положення про управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеська міська рада вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до Положення про управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради, затвердженого рішенням Одеської міської ради від 28.02.2011 р. N 384-VI (Перелік N 384-VI) (додаються).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з екології та надзвичайних ситуацій.

 

Міський голова

О. Костусєв

 

Додаток
до рішення Одеської міської ради
28.02.2012 N 1710-VI

ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ
до Положення про управління екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради

1. Викласти пункт 2.2.44. Положення в наступній редакції:

"2.2.44. Управління є уповноваженим органом з реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо обмеження, тимчасової заборони (зупинення) діяльності підприємств, установ, організацій, об'єктів, їх окремих цехів (дільниць) і одиниць обладнання, а також щодо припинення господарської діяльності підприємств, установ та організацій місцевого підпорядкування, у разі порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища у м. Одесі.".

2. Доповнити Положення пунктом 2.2.45 наступного змісту:

"2.2.45. Управління може здійснювати інші функції відповідно до рішень Ради, її виконавчого комітету та законів України".

Ці зміни є невід'ємною частиною Положення.

 

Секретар ради

О. Б. Бриндак

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали