ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.09.2011 р. N 1592

Київ

Про внесення змін та доповнень до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.10.2009 N 1227

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи - підприємця" (Закон N 3205-VI) з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Внести зміни та доповнення до Положення про порядок оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна в м. Києві, затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.10.2009 N 1227, а саме:

1.1. Підпункт "а" пункту 7.2 викласти в новій редакції:

"а) виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (у передбачених законодавством випадках);"

1.2. Підпункт "в" пункту 9.8 викласти в новій редакції:

"в) виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців."

2. Пункт 17 викласти у такій редакції:

"17. У разі допущення орфографічної помилки, зміни назви юридичної особи (власника), поштової адреси об'єкта, невідповідності або зміни площі чи нумерації об'єкта, інших обґрунтованих обставин або у законодавстві, що спричиняють необхідність внесення змін, орган, який оформляв право власності, видає наказ про внесення відповідних змін до свідоцтва або про видачу нового свідоцтва та анулювання попереднього.

Підставою для вчинення цих дій є звернення власника об'єкта нерухомості (юридичної або фізичної особи), документи, зазначені у підпункті 7.2 пункту 7 цього Положення, а також рішення відповідного органу про присвоєння поштової адреси, зміну площі чи нумерації об'єкта (у відповідних випадках).

Документи, пов'язані із внесенням змін до свідоцтва або із видачею нового свідоцтва, включаються до складу справи, сформованої під час оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна.

Видача нового свідоцтва замість того, що підлягає анулюванню з вини органу, який його видав, здійснюється безкоштовно."

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків забезпечити висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали