ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.10.2011 р. N 1836

Київ

Про внесення змін та доповнень до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2011 N 1796 "Про заходи у зв'язку з проведенням урочистої церемонії відкриття НСК "Олімпійський"

Відповідно до законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", в межах функцій органу місцевого самоврядування, з метою належної організації дорожнього руху, перевезення пасажирів та паркування автобусів гостей урочистої церемонії під час проведення 8 жовтня 2011 року урочистої церемонії відкриття НСК "Олімпійський":

1. Викласти пункт 2.3 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2011 N 1796 "Про заходи у зв'язку з проведенням урочистої церемонії відкриття НСК "Олімпійський" (Розпорядження N 1796) у наступній редакції:

"2.3 КП "Київтранспарксервіс":

2.3.1 забезпечити паркування автобусів учасників заходу на: бульв. Лесі Українки на ділянці від вул. Госпітальної до пров. Щорса (з обох сторін у крайній правій смузі руху), вул. Мечникова (від вул. Шовковичної до Кловського узвозу), Кловському узвозі (від вул. Мечникова до вул. Інститутської) і, при необхідності, на резервному паркувальному майданчику на Набережну шосе (від мосту Метро до Річкового вокзалу);

2.3.2 відпрацювати питання використання паркувального майданчика поблизу Національного палацу мистецтв "Україна" в якості резервного.".

2. Доповнити розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2011 N 1796 "Про заходи у зв'язку з проведенням урочистої церемонії відкриття НСК "Олімпійський" (Розпорядження N 1796) наступними пунктами:

"10. Просити Головне управління ДАІ ГУ МВС України в м. Києві 8 жовтня 2011 року з 8.00 до 23.30:

10.1 забезпечити перекриття руху транспорту, крім тролейбусних і автобусних маршрутів загального користування, які працюють у звичайному режимі руху, на:

- вул. Еспланадній від вул. Басейної до вул. Жилянської;

- вул. Рогнідинській від вул. Шота Руставелі до вул. Еспланадної;

- вул. Жилянській від вул. Червоноармійської до вул. Шота Руставелі;

- вул. Фізкультури від вул. Червоноармійської до заїзду на НСК "Олімпійський".

10.2 при необхідності обмежити рух транспорту, крім тролейбусних і автобусних маршрутів загального користування, які працюють у звичайному режимі руху, на:

- вул. Червоноармійській від вул. Димитрова до вул. Фізкультури;

- вул. Димитрова від вул. Червоноармійської до вул. А. Барбюса;

- пров. Лабораторному від вул. А. Барбюса до пров. Госпітального.

10.3 сприяти забезпеченню паркування автобусів гостей заходу на:

- бульв. Лесі Українки на ділянці від вул. Госпітальної до пров. Щорса (з обох сторін у правій смузі руху);

- вул. Мечникова на ділянці від вул. Шовковичної до Кловського узвозу;

- Кловському узвозі на ділянці від вул. Мечникова до вул. Інститутської;

- резервних паркувальних майданчиках - на Набережному шосе на ділянці від мосту Метро до Річкового вокзалу та поблизу Національного палацу мистецтв "Україна".

11. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Комунальною службою перевезень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 8 жовтня 2011 передбачити внесення відповідних змін у схеми руху автобусних маршрутів загального користування, які працюють у режимі маршрутного таксі.

12. Головному управлінню внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення:

12.1 відповідно до рішення Київської міської ради від 23.12.2010 N 413/5225 "Про деякі питання упорядкування в місті Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами" заборонити продаж алкогольних напоїв та напоїв у скляній тарі у торговельних закладах, розташованих у 1,5 км зоні навколо НСК "Олімпійський", обмеженій вулицями Червоноармійською (від бульв. Т. Шевченка до вул. І. Федорова), А. Барбюса (від пров. Лабораторного до вул. Димитрова), пров. Лабораторним, бульв. Л. Українки (на ділянці від пров. Щорса до вул. Басейної), вул. Басейною;

12.2 відпрацювати питання розміщення резервів Головного управління МВС України в м. Києві (150 чоловік) на парковці ТЦ "МегаМаркет" за адресою: вул. Горького, 50.

13. Головному управлінню освіти і науки відпрацювати питання розміщення резервів Головного управління МВС України в м. Києві

- 176 чоловік у приміщенні ліцею N 145 на вул. Шота Руставелі, 46;

- 100 чоловік у приміщенні спеціалізованої школи N 112 ім. Т. Шевченка на вул. Червоноармійська, 78.".

3. Пункт 10 розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2011 N 1796 "Про заходи у зв'язку з проведенням урочистої церемонії відкриття НСК "Олімпійський" (Розпорядження N 1796) вважати пунктом 14.

4. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали