ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 12.05.2011 р. N 330

Про внесення змін в додаток до рішення міськвиконкому від 24.10.2002 N 603

З метою забезпечення належного функціонування ліфтового господарства в житловому фонді м. Житомира, підвищення якості обслуговування населення, відповідно до рекомендацій робочої групи з вивчення питань, пов'язаних з роботою ліфтового господарства, створеної згідно з розпорядженням міського голови від 24.12.2010 N 651, та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни в додаток до рішення міськвиконкому від 24.10.2002 N 603 "Про обладнання ліфтів картковими апаратами", виклавши розділ 3 в такій редакції:

"Впровадження карткових апаратів або їх відміна здійснюється в окремо взятому під'їзді (будинку) за бажанням мешканців за умови згоди більше 50 відсотків квартир незалежно від поверху, шляхом відкритого голосування та оформленням протоколу (одна квартира - один голос) на підставі письмового звернення житлово-експлуатаційного підприємства до ліфтової організації. З моменту звернення громадян до балансоутримувача будинку щодо зміни схеми обслуговування ліфта до завершення процедури переведення, встановити термін - 3 місяці.

На ліфтах можуть застосовуватись карткові апарати, що виготовляються вітчизняними товаровиробниками.

Ліфтові картки програмуються виробником та інсталюються експлуатуючими організаціями по комп'ютерній програмі виробника.

Робота ліфтів в житлових будинках повинна забезпечуватись цілодобово згідно з укладеними договорами з обслуговуючими організаціями.

Кількість задіяних вхідних дверей ліфта не може бути обмеженою залежно від поверху (працювати повинні всі - від першого до останнього поверху).

Ліфти можуть бути відключеними тільки в разі виникнення небезпеки для пасажирів і мешканців будинку, згідно з розпорядженням Держгірпромнагляду України чи його територіальних відділень та осіб, що відповідають за належний стан і безпечну експлуатацію ліфтів.

Картки реалізуються в касах прийому комунальних платежів, поштових та банківських відділеннях.

2. Управлінню по зв'язках з громадськістю міської ради (начальник Білобровець О. М.) опублікувати в засобах масової інформації нову редакцію додатку до рішення міськвиконкому від 24.10.2002 N 603 "Про обладнання ліфтів картковими апаратами".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали