ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 18.01.2012 р. N 26

Про внесення змін в додаток до рішення міськвиконкому від 04.08.2011 N 482

У зв'язку з необхідністю внесення змін до складу конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування в м. Житомирі внаслідок кадрових змін та відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про дорожній рух", "Про автомобільний транспорт", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни в додаток до рішення міськвиконкому від 04.08.2011 N 482 "Про затвердження складу конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування в м. Житомирі" (Рішення N 482), а саме:

1.1. вивести зі складу конкурсного комітету Остапчука Володимира Антоновича.

1.2. затвердити у складі конкурсного комітету Белея Миколу Васильовича - начальника відділу автотехнічної інспекції та реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ УМВС України в Житомирській області, членом конкурсного комітету (за згодою);

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Закусило П. І.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали