ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
П'ятнадцята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24.11.2011 р. N 335

Про внесення змін в рішення 2 сесії Чернівецької міської ради VI скликання (III пленарне засідання) від 25.01.2011 року N 18 "Про місцеві податки і збори в м. Чернівцях та відміну раніше прийнятих рішень"

Відповідно до Податкового кодексу України, статті 25,пункту 24 частини першої статті 26, частини першої статті 69 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України" (Закон N 3609-VI), постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року N 1258 "Про затвердження переліку платних побутових послуг, на провадження діяльності з надання яких придбавається торговий патент", Чернівецька міська рада вирішила:

1. Внести зміни в рішення 2 сесії Чернівецької міської ради VI скликання (III пленарне засідання) від 25.01.2011 року N 18 "Про місцеві податки і збори в м. Чернівцях та відміну раніше прийнятих рішень", а саме:

1.1. У Положенні про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності:

1.1.1. Підпункт 1.7 пункту 1 викласти в такій редакції:

"1.7. Пункт обміну іноземної валюти - структурна одиниця, яка відкривається банком (фінансовою установою), у порядку, встановленому Національним банком України, у тому числі на підставі агентських договорів з юридичними особами - резидентами, а також національним оператором поштового зв'язку, де здійснюються валютно-обмінні операції для фізичних осіб - резидентів і нерезидентів, та розташована поза межами операційного залу".

1.1.2. Додаток 2 "Ставки збору за провадження діяльності з надання платних послуг" викласти в новій редакції (додається).

1.2. У Положенні про збір за місця для паркування транспортних засобів підпункт 6.2. пункту 6 викласти в такій редакції:

"6.2. Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду".

1.3. У Положенні про туристичний збір:

1.3.1. У підпункті 2.2. пункту 2:

- підпункт "д" викласти в такій редакції:

"д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію Міністерства охорони здоров'я України";

- доповнити підпунктом "е" такого змісту:

"е) діти віком до 18 років".

1.3.2. Підпункт 9.1 пункту 9 викласти в такій редакції:

"9.1. Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду".

1.3.3. Підпункт 9.3. виключити.

1.4. В пункті 10 цифри та слова "з 1 січня 2012 року" замінити на слова "в терміни, визначені Податковим кодексом України".

2. Рішення підлягає оприлюдненню в газеті "Чернівці" та на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

3. Повторне відстеження результативності цього рішення провести упродовж двох років з дня набрання ним чинності.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника фінансового управління міської ради Бамбуляк Л. Ф. та голову комісії з проведення реорганізації державної податкової інспекції у м. Чернівці Хотенка А. М.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів.

 

Секретар Чернівецької
міської ради

В. Михайлішин

 

Додаток
до рішення Чернівецької міської ради
24.11.2011 N 335

Ставки збору за провадження діяльності з надання платних послуг

(в частинах до мінімальної заробітної плати)

N
з/п

Вид платних побутових послуг

Ставка збору

1.

Виготовлення чохлів усіх видів, навісів, тентів, штор, занавісок, драпіровок тощо

0,15

2.

Будівництво житла за індивідуальним замовленням

0,30

3.

Послуги з ремонту житла за індивідуальним замовленням

0,30

4.

Технічне обслуговування та ремонт автомобілів, мотоциклів, моторолерів і мопедів за індивідуальним замовленням

0,35

5.

Послуги з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- і відеоапаратури

0,25

6.

Заміна елементів живлення годинників

0,15

7.

Виготовлення металовиробів/огорож, гратів, поручнів за індивідуальним замовленням

0,30

8.

Послуги з ремонту інших предметів особистого користування, домашнього вжитку та металовиробів

0,30

9.

Виготовлення ювелірних виробів з дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння/обручок за індивідуальним замовленням, обмін лому дорогоцінних металів на раніше виготовлені ювелірні вироби

0,30

10.

Послуги з ремонту ювелірних виробів

0,30

11.

Послуги з прокату спортивних і туристичних виробів, наметів, прогулянкових човнів, лижного спорядження, ракеток, ковзанів, двоколісних велосипедів, дельтапланів, парусних дошок, водних лиж

0,30

12.

Прокат транспортних засобів, мотоциклів, моторолерів, мопедів, легкових і вантажних автомобілів, причепів до автомобілів та інших пристроїв

0,30

13.

Прокат весільного та урочистого одягу, а також предметів атрибутики

0,22

14.

Послуги з виконання фоторобіт

0,20

15.

Послуги з оброблення фотоматеріалів

0,20

16.

Послуги перукарень

0,22

17.

Виготовлення перук, шиньйонів, накладних борід, брів, вій тощо з волосся людини, волосу тварин та інших текстильних матеріалів

0,30

18.

Послуги з тиражування звукозаписів за індивідуальним замовленням

0,20

19.

Послуги з тиражування відеозаписів за індивідуальним замовленням

0,20

 

Секретар Чернівецької
міської ради

В. Михайлішин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали