ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 12.05.2011 р. N 333

Про внесення змін в рішення міськвиконкому від 21.04.2011 N 283

Розглянувши звернення приватного підприємства "Будівельне підприємство "Ліфтналадка" про встановлення вартості з повного технічного обслуговування ліфтів у житлових будинках м. Житомира та відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни в пункти 5, 6 додатка до рішення від 21.04.2011 N 283 "Про встановлення приватному підприємству "Будівельне підприємство "Ліфтналадка" вартості з повного технічного обслуговування ліфтів у житлових будинках м. Житомира", а саме: слід читати "провулок Вокзальний, 14" замість "вул. Вокзальна, 14"

2. Управлінню по зв'язках з громадськістю міської ради (Білобровець О. М.) оприлюднити дане рішення на сайті Житомирської міської ради.

3. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали