ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Сьома сесія

РІШЕННЯ

від 15.06.2011 р. N 17

Про внесення змін в рішення шостої сесії міської ради від 27.04.2011 р. N 4

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись законами України "Про акціонерні товариства", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", "Про Державну програму приватизації", міська рада вирішила:

1. Внести зміни в рішення шостої сесії міської ради від 27.04.2011 року N 4 "Про затвердження переліків об'єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації" (Перелік N 4), замінивши у пункті 1 додатку 1 до рішення слова: "закрите акціонерне товариство "Фірма "БАКАЛІЯ" на слова: "приватне акціонерне товариство "Фірма Бакалія".

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Ковальчук та управління комунального майна.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали