ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 17.01.2012 р. N 6/1

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 22.11.2011 N 751/20 "Про затвердження Положення про встановлення режиму роботи закладам торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства та утворення комісії з розгляду цього питання"

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та у зв'язку із зверненням депутатів Чернівецької міської ради VI скликання від 28.11.2011 р. N Г-16/58, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.11.2011 N 751/20 "Про затвердження Положення про встановлення режиму роботи закладам торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства та утворення комісії з розгляду цього питання", а саме:

1.1. Додатково включити членами комісії з розгляду документів щодо встановлення режиму роботи закладам торгівлі, сфери послуг та ресторанного господарства депутатів Чернівецької міської ради VI скликання Гаєвську Марину Юріївну та Чесанова Анатолія Анатолійовича (за їх згодою).

2. Рішення набирає чинності з дня його прийняття та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі міської ради в мережі Інтернет.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на директора департаменту економіки міської ради Хімійчук С. М.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ротаря П. Я.

 

Секретар Чернівецької
міської ради

В. Михайлішин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали