ДЕРЖАВНА ВЕТЕРИНАРНА ТА ФІТОСАНІТАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 квітня 2011 року N 12

Про внесення зміни до Плану діяльності Держкомветмедицини з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою забезпечення прозорості та передбачуваності регуляторної діяльності у сфері ветеринарної медицини наказую:

1. Внести зміну до Плану діяльності Держветфітослужби з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом Державного комітету ветеринарної медицини України від 16.12.2010 N 560, доповнивши його пунктом 38 в наступній редакції:

38.

Постанова Кабінету Міністрів України

"Про затвердження Переліку платних адміністративних послуг, які можуть надаватися Державною ветеринарною та фітосанітарною службою, територіальними органами та установами, що входять до сфери її управління, а також вартості таких послуг"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання надання платних адміністративних послуг" від 5 січня 2011 року N 33

II квартал 2011 року

Мінагрополітики,
Держкомпідприємництво,
Мінфін,
Мінекономіки,
Мін'юст

2. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Голови

В. М. Горжеєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали