МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 липня 2011 року N 394

Про внесення зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести зміну до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом МОЗ від 9 грудня 2010 року N 1084 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік" (План N 1084), доповнивши його новою позицією, що додається.

2. Відділу забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та громадськістю Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я (Лихотоп Р. Й.) забезпечити оприлюднення внесених змін до Плану на веб-сайті МОЗ.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 

Додаток
до наказу МОЗ України
09.12.2010 N 1084

Зміна
до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (План N 1084)

N
з/п

Вид та назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття проекту акта

Строк підготовки

Найменування підрозділу, відповідального за розроблення проекту

 

Проект постанови КМУ "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2008 р. N 843"

На виконання вимог статті 5 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" та статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності"

III квартал 2011 року

Департамент управління та контролю якості медичних послуг

 

В. о. директора Департаменту управління
та контролю якості медичних послуг

О. В. Худошина

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали