МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 вересня 2011 року N 593

Про внесення зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести зміну до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого наказом МОЗ від 9 грудня 2010 року N 1084 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік" (План N 1084), доповнивши його позицією, що додається.

2. Відділу забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та громадськістю Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я (Лихотоп Р. Й.) забезпечити оприлюднення внесеної зміни до Плану на веб-сайті МОЗ.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 

Додаток
до наказу МОЗ України
15.09.2011 N 593

Зміна
до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (План N 1084)

N
з/п

Вид та назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття проекту акта

Строк підготовки

Найменування підрозділу, відповідального за розроблення проекту

 

Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Положення про реєстр оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, порядок внесення до нього змін, та форм заяв про реєстрацію оптово-відпускної ціни на лікарський засіб та виріб медичного призначення"

На виконання підпункту 1 пункту 3 (Постанова N 932) та пункту 7 Порядку реєстрації оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, які закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів (Постанова N 932), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2011 N 932 "Про удосконалення державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів".

III - IV квартал 2011 року

Управління  розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я

 

Заступник директора Департаменту -
начальник Управління розвитку
фармацевтичного сектору галузі
охорони здоров'я

В. В. Стеців

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали