МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 лютого 2012 року N 116

Про внесення зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Внести зміну до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом МОЗ України від 13.12.2011 N 900 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік" (Наказ N 900), доповнивши його новою позицією, що додається.

2. Відділу забезпечення зв'язків з Верховною Радою України та громадськістю Департаменту з реформ та розвитку галузі охорони здоров'я забезпечити оприлюднення внесеної зміни до Плану (Наказ N 900) на офіційному веб-сайті МОЗ України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 

Додаток
до наказу МОЗ України
14.02.2012 N 116

ЗМІНА
до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (Наказ N 900)

N з/п

Вид та назва проекту регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття акта

Строк підготовки

Найменування підрозділу, відповідального за розроблення проекту

 

1

2

3

4

 

Проект наказу МОЗ України "Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами"

На виконання пункту 1 протокольного рішення наради під головуванням Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. від 17.11.2011 року щодо анулювання ліцензії за порушення граничних постачальницько-збутових і торгівельних (роздрібних) надбавок на лікарські засоби та з метою забезпечення населення та закладів охорони здоров'я основними, доступними за ціною широким верствам населення та якісними лікарськими засобами.

II - III квартал 2012 року

Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я

 

В. о. начальника Управління
розвитку фармацевтичного сектору
галузі охорони здоров'я

Л. В. Коношевич

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали