НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 16 березня 2012 року N 127

м. Київ

Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 10.02.2012 N 87

Відповідно до Законів України "Про питну воду та питне водопостачання", "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" (Постанова N 869) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

1. Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 10.02.2012 N 87 "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП "Компанія "Вода Донбасу" (Постанова N 87) зміну:

абзац 4 підпункту "а" пункту 1 викласти в такій редакції:

"технічне напірне водопостачання для подальшої обробки на питну воду на фільтрувальних станціях ТОВ "Краматорськводоканал", структурних одиниць "Зуївська ТЕС" та "Кураховська ТЕС" ТОВ "Східенерго", хімічно-металургійної фабрики ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча", інших комунальних підприємств (в обсягах для населення) - 0,66 грн. за 1 куб. м (без ПДВ);".

 

Голова Комісії

В. Саратов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали