Додаткова копія: Про внесення зміни до Регламенту Київської обласної державної адміністрації

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.12.2017 р. N 606

Про внесення зміни до Регламенту Київської обласної державної адміністрації

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про відпустки" та з урахуванням розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 січня 2007 р. N 18-р "Про відпустки членів Кабінету Міністрів України, керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим":

1. Внести до Регламенту Київської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Київської облдержадміністрації від 26 серпня 2016 року N 359 (Розпорядження N 359), таку зміну:

розділ "Кадрова робота" доповнити пунктом 26-1 такого змісту:

"26-1. Черговість надання відпусток голів районних державних адміністрацій за наявності права на них визначається в установленому законодавством порядку згідно з графіком відпусток.

Конкретний термін надання відпусток головам районних державних адміністрацій погоджується головою обласної державної адміністрації за їх особистою заявою, поданою на ім'я голови обласної державної адміністрації, не пізніше ніж за один місяць до запланованої відпустки.

Голова обласної державної адміністрації приймає рішення про погодження відпустки шляхом проставлення грифу "ПОГОДЖЕНО" у лівому верхньому кутку заяви.

Голови районних державних адміністрацій на підставі заяви, погодженої в установленому порядку, видають відповідне розпорядження про своє відбуття у відпустки.

Голови районних державних адміністрацій, які від'їжджають у відпустку (у приватних справах) до іноземної держави та яким надано допуск та доступ до державної таємниці, зобов'язані письмово повідомити про це голову обласної державної адміністрації та сектор режимно-секретної роботи апарату обласної державної адміністрації."

2. Райдержадміністраціям внести відповідні зміни до регламентів районних державних адміністрацій.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова адміністрації

О. Л. Горган
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали