ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.05.2018 р. N 262

Про внесення зміни до складу конкурсного комітету - постійно діючого органу для розгляду конкурсних пропозицій та визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути)

У зв'язку з кадровими змінами внести до складу конкурсного комітету - постійно діючого органу для розгляду конкурсних пропозицій та визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути) (далі - конкурсний комітет), утвореного розпорядженням голови облдержадміністрації від 13 червня 2017 року N 296 (Розпорядження N 296), таку зміну: у позиції "Мокієць Олександр Володимирович" назву посади "старший інспектор з особливих доручень відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у м. Луцьку департаменту патрульної поліції Національної поліції України" викласти у такій редакції "старший інспектор з особливих доручень відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Волинській області департаменту патрульної поліції Національної поліції України".

 

Голова

О. Савченко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали