ГОЛОВНЕ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНЕ УПРАВЛІННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 вересня 2011 року N 235

Про впорядкування організації контрольних заходів

На виконання вимог Указу Президента України "Про Національний план дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" від 27.04.2011 р. N 504/2011 (Указ N 504/2011), з метою оптимізації та удосконалення порядку організації та проведення контрольних заходів органами державної контрольно-ревізійної служби, запобігання проявам корупції, обмеження втручання в діяльність суб'єктів господарювання та бюджетних установ, уникнення безпідставного затягування строків проведення контрольних заходів наказую:

1. Заборонити вихід на об'єкт контролю для здійснення планового контрольного заходу (незалежно від його різновиду - інспектування, державного фінансового аудиту, перевірки державних закупівель та дослідження організації і стану контрольно-ревізійної роботи в системі міністерств, інших центральних органів виконавчої влади) частіше ніж один раз протягом календарного року.

2. Заборонити на об'єктах контролю, де здійснюється операційний аудит, проведення інших планових контрольних заходів.

3. У зв'язку з цим встановити, що:

3.1. Планові контрольні заходи (крім операційного аудиту) протягом одного календарного року проводяться одночасно на одних і тих самих об'єктах контролю у терміни, визначені планами контрольно-ревізійної роботи на поточний період для проведення ревізій на відповідних об'єктах.

3.2. Самостійне проведення одного з різновидів контрольного заходу (крім операційного аудиту) можливе лише за умови, що здійснення інших різновидів контрольних заходів на цьому об'єкті не планується у відповідному календарному році.

Можливість самостійного проведення планового контрольного заходу на об'єкті контролю погоджується з відповідним галузевим підрозділом органу ДКРС із здійснення інспектування, до сфери контролю якого віднесений цей об'єкт контролю.

3.3. Позапланові контрольні заходи здійснюються за наявності підстав, визначених Законом України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні".

4. Аудит бюджетних програм, аудит місцевих бюджетів та моніторинг державних закупівель здійснювати виключно шляхом запиту необхідної інформації, матеріалів та документів - без виходу на об'єкт контролю.

5. Встановити, що:

5.1. Перевірка державних закупівель, яка проводиться із виходом на об'єкт контролю, повинна бути завершена протягом 60 робочих днів з дня її початку (з урахуванням зупинення та поновлення).

5.2. У разі отримання скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель вони направляються до органу оскарження відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель". Інформація, викладена у таких скаргах, враховується органами ДКРС при проведенні планових контрольних заходів.

6. Відділу організації документообігу Департаменту адміністративно-господарського забезпечення (М'якшило Н. Г.) довести цей наказ до відома заступників Голови, керівників структурних підрозділів ГоловКРУ, керівників контрольно-ревізійних управлінь в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови відповідно до розподілу обов'язків та керівників контрольно-ревізійних управлінь в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

 

Голова

П. Андрєєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали