ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.01.2012 р. N 122

Київ

Про впровадження інформаційної системи "Міський WEB-портал адміністративних послуг в місті Києві"

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 N 737 "Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг" та з метою оптимізації процесу надання адміністративних послуг шляхом впровадження системи електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між суб'єктами надання адміністративних послуг, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям забезпечити ведення документообігу та обліку звернень фізичних або юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг в інформаційній системі "Міський WEB-портал адміністративних послуг в місті Києві".

2. Головному управлінню з питань регуляторної політики та підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити доступ структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районним в м. Києві державним адміністраціям до інформаційної системи "Міський WEB-портал адміністративних послуг в місті Києві".

3. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали