Про впровадження "Картки киянина" в Київському метрополітені

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 2 квітня 2012 року N 515

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
13 квітня 2012 р. за N 20/937

Відповідно до рішення Київської міської ради від 17.02.2011 N 19/5406 "Про затвердження міської цільової програми "Турбота. Назустріч киянам" на 2011 - 2015 роки" (Програма N 19/5406), з метою впорядкування механізмів надання пільг, їх обліку та адресності, розвитку безготівкових форм розрахунків за проїзд в Київському метрополітені для пільгових категорій громадян, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Запровадити в Київському метрополітені систему "Картка киянина".

2. Визначити категорії населення міста Києва, яким буде видаватись "Картка киянина", а саме: пенсіонери, інваліди, непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами, особи, які не мають права на пенсію, один з батьків багатодітної сім'ї та соціальні працівники.

3. Це розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали