МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 липня 2010 року N 732

Про впровадження педагогічного експерименту з дистанційного навчання у Київському національному університеті технологій та дизайну

Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19 січня 2012 року N 44 (Наказ N 44)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2005 N 1153 "Про затвердження Державної програми "Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці на 2006 - 2010 роки" та наказу Міністерства освіти і науки від 30 березня 2010 N 270 "Про затвердження тимчасових критеріїв щодо перевірки готовності Київського національного університету технологій та дизайну до проведення педагогічного експерименту з дистанційного навчання", з метою підвищення якості підготовки фахівців з вищою освітою, подальшого розвитку і вдосконалення дистанційного навчання, враховуючи клопотання Київського національного університету технологій та дизайну щодо впровадження педагогічного експерименту з дистанційної форми навчання, наказую:

1. Впровадити педагогічний експеримент з дистанційної форми навчання на базі Київського національного університету технологій та дизайну на період з 2010 по 2014 роки.

2. Функції організації навчального процесу, його кадрового і навчально-методичного забезпечення покласти на базовий навчальний заклад - Київський національний університет технологій та дизайну, функції організаційно-технічного забезпечення, Інтернет-зв'язку студентів із базовим навчальним закладом на локальний центр дистанційного навчання університету.

3. Дозволити, в рамках експерименту на період з 2010 по 2014 роки, створення локального центру дистанційного навчання на базі Львівського коледжу легкої промисловості Київського національного університету технологій та дизайну за адресою м. Львів, вул. Вороного, 6.


4. Прийом на дистанційну форму навчання здійснювати за ліцензованими в Київському національному університеті технологій та дизайну напрямами підготовки 6.030601 "Менеджмент", 6.030504 "Економіка підприємства", 6.030507 "Маркетинг" в межах ліцензованих обсягів заочної форми навчання. (Наказ N 44)

(пункт 4 у редакції наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.01.2012 р. N 44) (Наказ N 44)

4. Ректору університету (Волков О. І.):

4.1. До 15.08.2010 р. подати до департаменту вищої освіти програму проведення експерименту з дистанційного навчання на базі створеного локального центру із зазначенням напряму підготовки і обсягів прийому на кожний навчальний рік.

4.2. Розробити і внести відповідні зміни у правила прийому до університету у частині умов прийому на дистанційну форму навчання.

4.3. Щорічно подавати до Міністерства звіт про результати експерименту з пропозиціями щодо вдосконалення технологій дистанційного навчання. У 2010 році дослідити питання щодо стану та розвитку дистанційного навчання у провідних країнах світу.

4.4. У випадку припинення експерименту забезпечити продовження навчання студентів за заочною формою за відповідним напрямом підготовки.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

І. П. Зайцева

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали