Про впровадження пілотного проекту з виконання ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" функцій виконавця послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води мікрорайонів котелень "Провулок Деміївський, 3" та "Вул. Китаївська, 22"

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 22 вересня 2011 року N 1752

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
14 жовтня 2011 р. за N 43/902

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", до статей 6, 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2011 N 833 "Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 р. N 731" (Постанова N 833), наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 N 60 "Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 травня 2005 р. за N 541/10821, з метою упорядкування правовідносин, що виникають між виробниками, виконавцями і споживачами у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг, створення правового поля для визначення виконавця житлово-комунальних послуг у житловому фонді, в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. В межах провадження пілотного проекту визначити ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" виконавцем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води мікрорайонів котелень "Провулок Деміївський, 3" та "Вул. Китаївська, 22", які передані в управління ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" (далі - Пілотний проект).

2. ПАТ "КИЇВЕНЕРГО":

2.1. Забезпечити впровадження Пілотного проекту з 20.10.2011.

2.2. Укласти зі споживачами, які є власниками, орендарями чи наймачами квартир та приміщень у багатоквартирних будинках, договори відповідно до типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення".

2.3. До 01.02.2012 подати звіт про результати реалізації Пілотного проекту до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Головному управлінню житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. Укладення договорів між балансоутримувачами житлових будинків, розташованих в зоні впровадження Пілотного проекту, та ПАТ "КИЇВЕНЕРГО", в яких передбачити відповідальність балансоутримувачів житлових будинків за утримання внутрішньобудинкових систем централізованого опалення і гарячого водопостачання та дотримання ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" температурного графіка.

3.2. Надання балансоутримувачами (власниками) будинків - учасниками Пілотного проекту ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" в термін до 20.10.2011:

довідок про кількість зареєстрованих мешканців по кожному будинку окремо;

проектно-технічної документації на встановлення квартирних засобів обліку та копій паспортів квартирних засобів обліку.

3.3. Усунення балансоутримувачами житлових будинків недоліків, виявлених при проведенні аудиту внутрішньобудинкових мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання та приміщень житлових будинків, розташованих в зоні впровадження Пілотного проекту, та оформлених спільними актами ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" та балансоутримувачів житлових будинків.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації взяти участь у впровадженні Пілотного проекту в частині проведення розрахунків субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій населенню згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2005 N 20.

5. В межах впровадження Пілотного проекту ПАТ АК "Київводоканал" та ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" укласти договори на постачання питної холодної води, що буде використовуватися для надання послуг з централізованого постачання гарячої води в зоні дії Пілотного проекту.

6. Комунальному підприємству "Головний інформаційно-обчислювальний центр" та ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" укласти відповідні договори в рамках Пілотного проекту для забезпечення доступу виконавця послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води до інформаційних баз даних споживачів комунальних послуг для організації та проведення розрахунків за послуги централізованого постачання гарячої води та централізованого опалення на поточний рахунок ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" в межах Пілотного проекту.

7. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали