ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

від 16 серпня 2011 року N 776

Про впровадження в дослідну експлуатацію Єдиної бази запитів на інформацію у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку

Відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" (Закон N 2939-VI), керуючись Указом Президента України N 547/2011 від 05.05.2011 (Указ N 547/2011), наказом Голови Комісії від 23.06.2011 N 600 "Про затвердження Положення про ведення Єдиної бази запитів на інформацію у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку" та з метою виконання заходів, передбачених наказом Голови Комісії від 20.05.2011 N 497 "Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації у Державній Комісії з цінних паперів та фондового ринку та територіальних органів", наказую:

1. Впровадити в дослідну експлуатацію Єдину базу запитів на інформацію у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Єдина база запитів на інформацію).

2. Визначити термін проведення дослідної експлуатації Єдиної бази запитів на інформацію у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Єдина база запитів на інформацію) - до 30.09.2011.

3. Під час проведення дослідної експлуатації адміністративно-господарському департаменту (Голощук А. М.) відповідно до пункту 8 наказу Голови Комісії від 20.05.2011 N 497 "Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації у Державній Комісії з цінних паперів та фондового ринку та територіальних органів"' (далі - наказ N 497) забезпечити:

а) розроблення Інструкції користувачів Єдиної бази запитів на інформацію у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - інструкція) (термін до 16.08.2011);

б) надання доступу користувачам до Єдиної бази запитів на інформацію для проведення тестування структурними підрозділами центрального апарату та територіальними органами Комісії (термін до 22.08.2011);

в) проведення ознайомлення та навчання користувачів центрального апарату Комісії;

г) надання доступу користувачам до інформаційних ресурсів Єдиної бази запитів на інформацію;

ґ) постійну консультативну допомогу користувачам Єдиної бази запитів на інформацію.

4. Сектору контролю та перевірки виконання актів і доручень Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України (Кизюн С. М.) відповідно до пункту 2 наказу N 497 забезпечити контроль ведення єдиної системи обліку і контролю запитів на інформацію та надання консультацій користувачам щодо ведення Єдиної бази запитів на інформацію (постійно).

5. Структурним підрозділам центрального апарату та територіальним органам Комісії надати адміністративно-господарському департаменту інформацію щодо користувачів Єдиної бази запитів на інформацію відповідно до вимог пунктів 3, 4 глави II Положення про ведення Єдиної бази запитів на інформацію у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку, затвердженого наказом Голови Комісії від 23.06.2011 N 600 "Про затвердження Положення про ведення Єдиної бази запитів на інформацію у Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку" (термін до 22.08.2011).

6. Користувачам Єдиної бази запитів на інформацію у територіальних органах Комісії самостійно ознайомитись із Інструкцією, яка розміщена на внутрішньому інформаційно-аналітичному порталі Комісії на сторінці адміністративно-господарського департаменту в розділі "загальний відділ" (термін до 31.08.2011).

7. Державній установі "Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України" (Бойко Ю. Ю.) відповідно до наказу Голови Комісії від 09.07.2011 N 508 "Про затвердження Порядку розробки та впровадження програмного забезпечення та інформаційних технологій в Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку" у термін забезпечити розроблення технічної документації (термін - до 30.09.2011), за результатом проведення дослідної експлуатації забезпечити доопрацювання програмного забезпечення Єдиної бази запитів на інформацію.

8. Структурним підрозділам центрального апарату та територіальнім органам Комісії з 01.09.2011 вести облік запитів на інформацію із використанням Єдиної бази запитів на інформацію.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на керівника апарату Сахнацьку О. А.

 

Голова Комісії

Д. Тевелєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали