Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про врегулювання відносин, пов'язаних зі статусом державного реєстратора

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.12.2015

м. Київ

N 2790/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
31 грудня 2015 р. за N 1667/28112

Про врегулювання відносин, пов'язаних зі статусом державного реєстратора

Відповідно до пункту 1 частини першої та абзацу другого частини четвертої статті 10 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та частини першої статті 6 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

1) Кваліфікаційні вимоги до державного реєстратора;

2) Зразок печатки державного реєстратора;

3) Опис печатки державного реєстратора.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

наказ Міністерства юстиції України від 22 листопада 2011 року N 3360/5 "Про затвердження зразків та описів печаток державного реєстратора прав на нерухоме майно" (Наказ N 3360/5), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 року за N 1332/20070 (зі змінами);

наказ Міністерства юстиції України від 20 січня 2012 року N 113/5 "Про затвердження опису гербової печатки державного реєстратора та описів і зразків штампів для проставляння державним реєстратором відміток на установчих документах при проведенні реєстраційних дій" (Наказ N 113/5), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 23 січня 2012 року за N 89/20402 (зі змінами);

наказ Міністерства юстиції України від 28 травня 2014 року N 845/5 "Про заходи щодо державної реєстрації прав на землі сільськогосподарського призначення" (Наказ N 845/5), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 травня 2014 року за N 568/25345 (зі змінами).

3. Установити, що:

печатки за зразком та описом, затвердженими цим наказом, використовуються державними реєстраторами прав на нерухоме майно (крім випадків, коли такими державними реєстраторами є нотаріуси), державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

печатки та штампи, виготовлені за зразками та описами, затвердженими наказом Міністерства юстиції України від 22 листопада 2011 року N 3360/5 "Про затвердження зразків та описів печаток державного реєстратора прав на нерухоме майно" (Наказ N 3360/5), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 року за N 1332/20070, та наказом Міністерства юстиції України від 20 січня 2012 року N 113/5 "Про затвердження опису гербової печатки державного реєстратора та описів і зразків штампів для проставляння державним реєстратором відміток на установчих документах при проведенні реєстраційних дій" (Наказ N 113/5), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 23 січня 2012 року за N 89/20402, використовуються органами державної реєстрації, утвореними Міністерством юстиції України, до набрання чинності рішенням Кабінету Міністрів України про припинення надання такими органами послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, але не пізніше 30 квітня 2016 року, та підлягають знищенню відповідно до вимог законодавства;

іменні печатки державного реєстратора прав на нерухоме майно, виготовлені державними та приватними нотаріусами за зразком та описом, затвердженими наказом Міністерства юстиції України від 22 листопада 2011 року N 3360/5 "Про затвердження зразків та описів печаток державного реєстратора прав на нерухоме майно" (Наказ N 3360/5), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 року за N 1332/20070, підлягають знищенню в порядку, передбаченому для знищення печаток приватного нотаріуса.

4. Департаменту цивільного, фінансового законодавства та законодавства з питань земельних відносин (Ференс О. М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади".

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Севостьянову Н. І.

 

Заступник Міністра

А. Янчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
29 грудня 2015 року N 2790/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
31 грудня 2015 р. за N 1667/28112

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ
до державного реєстратора

Ці Кваліфікаційні вимоги розроблено відповідно до Довідника типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців, затвердженого наказом Національного агентства України з питань державної служби від 13 вересня 2011 року N 11 (Наказ N 11), та поширюються на державних реєстраторів прав на нерухоме майно, державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, крім випадків, коли такими державними реєстраторами є нотаріуси.

Для державних реєстраторів прав на нерухоме майно, державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, крім вимог, передбачених Законами України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", встановлюються такі вимоги: вільне володіння державною мовою, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

 

Директор Департаменту цивільного,
фінансового законодавства
та законодавства з питань
земельних відносин

О. М. Ференс

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
29 грудня 2015 року N 2790/5

ЗРАЗОК
печатки державного реєстратора

  

 

Директор Департаменту цивільного,
фінансового законодавства
та законодавства з питань
земельних відносин

О. М. Ференс

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
29 грудня 2015 року N 2790/5

ОПИС
печатки державного реєстратора

Печатка державного реєстратора має форму правильного кола діаметром 45 мм, краї печатки обрамлено бортиком завтовшки 1 мм.

По бортику за годинниковою стрілкою інверсним мікрошрифтом розміщуються написи: "державний реєстратор", "Україна", розділені семикутними зірочками.

По колу печатки зліва направо центровим способом розміщуються:

зовнішнім рядком - напис "державний реєстратор", розділений восьмикутними зірочками;

нижнім рядком - повне найменування суб'єкта державної реєстрації, наприклад "Кам'янсько-Дніпровська районна державна адміністрація Запорізької області".

На нижньому стику повного найменування суб'єкта державної реєстрації між семикутними зірочками розміщується порядковий номер печатки. Усі написи виконано спеціальним шрифтом (Arial).

У центрі печатки розміщується зображення малого Державного Герба України, яке обрамляється колом діаметром 24 мм (товщина лінії - 0,1 мм).

Для підвищення захищеності вільна від зображення частина кола заповнюється складним графічним малюнком. Між бортиком і написом на зовнішньому колі нанесено захисне растрове зображення.

Печатка виготовляється з гуми або поліуретану.

Для печатки використовується штемпельна фарба синього кольору.

 

Директор Департаменту цивільного,
фінансового законодавства
та законодавства з питань
земельних відносин

О. М. Ференс
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали