Про встановлення граничного рівня рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 26 липня 2011 року N Р-513/0/3-11

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
5 серпня 2011 р. за N 94/1710

Керуючись Законом України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами та доповненнями), з метою стабілізації цінової ситуації на ринку продовольчих товарів:

1. Установити граничні рівні рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини, в розмірі 10 відсотків.

2. Рекомендувати державній інспекції з контролю за цінами в Дніпропетровській області в установленому чинним законодавством України порядку здійснювати контроль за виконанням цього розпорядження суб'єктами господарювання.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення в друкованих засобах масової інформації.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на головне управління агропромислового розвитку і управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Любовича О. А.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

ПОГОДЖЕНО:

 

Начальник державної інспекції
з контролю за цінами в
Дніпропетровській області

С. В. Педенко

Голова Дніпропетровського обласного
територіального відділення
Антимонопольного комітету України

Н. В. Кучугура

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали