Про встановлення граничного розміру плати за проживання у гуртожитках

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 20 липня 2011 року N 462

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Херсонській області
2 серпня 2011 р. за N 48/1269

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами і доповненнями), керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Встановити граничний розмір плати за проживання у гуртожитках (крім студентських гуртожитків) громадян України, осіб без громадянства та іноземців, які займають приміщення, що знаходяться у спільному користуванні кількох осіб, які не перебувають у сімейних відносинах, 160 грн. за 1 ліжко-місце (з урахуванням ПДВ) на місяць.

Розмір плати за проживання формується в межах граничного з урахуванням фактично понесених, але в межах нормативних витрат.

2. Управлінню у справах преси та інформації обласної державної адміністрації забезпечити публікацію даного розпорядження в засобах масової інформації після його державної реєстрації у Головному управлінні юстиції у Херсонській області.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 8 серпня 2008 року N 1058 "Про встановлення граничного розміру плати за проживання в гуртожитках", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Херсонській області 21 серпня 2008 року за N 36/1000.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

5. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали