ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.11.2011 р. N 2021

Київ

Про встановлення пам'ятника польському поету Юліушу Словацькому у Печерському районі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 N 1181 "Деякі питання спорудження (створення) пам'ятників і монументів", наказу Державного комітету України з будівництва та архітектури, Міністерства культури і мистецтв України від 30.11.2004 N 231/806 "Про затвердження порядку спорудження (створення) пам'ятників і монументів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 грудня 2004 р. за N 1588/10187, з метою вшанування пам'яті видатного польського поета Юліуша Словацького, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Встановити в 2011 році на земельній ділянці на вул. Червоноармійській, 73 - 75, у Печерському районі пам'ятник видатному польському поету Юліушу Словацькому.

2. Визначити замовником робіт зі встановлення пам'ятника, зазначеного у п. 1 цього розпорядження, комунальне підприємство "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані на проектування об'єкта.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт, зазначених в п. 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити розробку та затвердження проектно-кошторисної документації на встановлення об'єкта, зазначеного в п. 1 цього розпорядження.

3.4. Одержати дозволи центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України, місцевого органу у сфері охорони культурної спадщини - Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

3.5. Забезпечити дотримання вимог Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

3.6. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.7. Питання відведення земельної ділянки вирішити у встановленому порядку.

4. Головному управлінню земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати допомогу у відведенні у встановленому порядку земельної ділянки на вул. Червоноармійській, 73 - 75, у Печерському районі для встановлення пам'ятника видатному польському поету Юліушу Словацькому.

5. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити заходи, пов'язані з організацією офіційного відкриття пам'ятника видатному польському поету Юліушу Словацькому, в межах загального обсягу витрат по галузі "Культура і мистецтво".

6. Печерській районній в місті Києві державній адміністрації вжити заходів щодо благоустрою прилеглої до пам'ятника території на вул. Червоноармійській, 73 - 75.

7. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік та подальші роки стосовно включення робіт, визначених у пункті 1 цього розпорядження.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали