НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 27 липня 2017 року N 974

м. Київ

Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії для цілей стимулюючого регулювання у сфері передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами

Відповідно до законів України "Про електроенергетику", "Про природні монополії" та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Встановити на перший регуляторний період (3 роки) параметри регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання для ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами (далі - ліцензіат) на рівні:

1) регуляторна норма доходу на регуляторну базу активів, яка створена на дату переходу до стимулюючого регулювання, - 12,5 %;

2) регуляторна норма доходу на регуляторну базу активів, яка створена після переходу на стимулююче регулювання, - 12,5 %;

3) показник ефективності для операційних контрольованих витрат - 1 %;

4) коефіцієнт поправки на зміну кількості умовних одиниць обладнання - 0,7 відносних одиниць;

5) цільовий індекс середньої тривалості відключень у системі (далі - АІТ) внаслідок технологічних порушень у мережах ліцензіата та запланованих без попередження перерв у передачі електричної енергії - 1,0 хв (не застосовується в перший рік першого регуляторного періоду).

У разі перевищення цільового значення показника АІТ необхідний дохід ліцензіата коригується у сторону зменшення за такою шкалою:

Обсяг перевищення, хв

Сума коригування необхідного доходу, тис. грн

до 0,1

10000

від 0,1 до 0,2

20000

від 0,2 до 0,3

40000

від 0,3 до 0,4

60000

від 0,4 до 0,5

80000

понад 0,5

100000

6) цільові значення показників якості електричної енергії (рівень напруги, частота тощо) у магістральних та міждержавних електричних мережах (буде встановлено додатково та застосовуватиметься з другого регуляторного періоду).

2. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті "Урядовий кур'єр".

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали