ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
П'ята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 12.08.2011 р. N 267

Про встановлення партнерства між Закарпатською областю України та медьє (областю) Боршод-Абауй-Земплен Угорської Республіки

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про транскордонне співробітництво", Указу Президента України від 18 вересня 1996 року N 841/96 "Про заходи щодо вдосконалення координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин" обласна рада вирішила:

1. Дати згоду на встановлення партнерства між Закарпатською областю України і медьє (областю) Боршод-Абауй-Земплен Угорської Республіки та доручити голові обласної державної адміністрації і голові обласної ради підписати Договір про співробітництво між Закарпатською обласною державною адміністрацією і обласною радою України та Загальними зборами медьє (області) Боршод-Абауй-Земплен Угорської Республіки, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоблика В. В. і постійну комісію обласної ради з питань транскордонного співробітництва (Кічковський М. М.).

 

Голова ради

І. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали