ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 30.11.2011 р. N 16/7

Про встановлення пільг зі сплати орендної плати за оренду нерухомого майна та землі для підприємств і підприємців, які займаються видавництвом, розповсюдженням і реалізацією книжкової продукції

На виконання ст. ст. 10, 11 Конституції України, законодавчих та нормативних документів стосовно підтримки української книги, на підставі вимог п. п. 31, 35 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про оренду землі", "Про оренду державного та комунального майна", міська рада вирішила:

1. Внести зміни до додатка рішення Луцької міської ради від 24.06.2009 р. N 42/20 "Про впорядкування орендної плати за землю" наступного змісту:

1.1. пункт 3 Додатка після слів: "Розміщення малих архітектурних форм торгівлі (кіоски, павільйони) - 8 %", доповнити реченням "Тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності, що займаються розповсюдженням і реалізацією книжкової продукції (за умови, що книги українською мовою становлять не менше 75 % від загального обсягу реалізації) - 3 %".

1.2. Доповнити п. 12 "Положення про оренду майна територіальної громади міста Луцька" та п. 2 рішення Луцької міської ради від 08.09.2006 N 5/134 "Про врегулювання оренди нерухомого майна територіальної громади міста Луцька" реченням наступного змісту:

"Встановити пільги зі сплати орендної плати за оренду нерухомого майна міської комунальної власності для підприємств і суб'єктів підприємницької діяльності, які займаються видавництвом, розповсюдженням і реалізацією книжкової продукції (за умови, що книги українською мовою становлять не менше 75 % від загального обсягу реалізації) у розмірі 1 гривня в рік незалежно від параметрів і характеристик приміщення."

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури, мови (Пархом'юк А. І.).

 

Міський голова

М. Романюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали