ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 14.12.2011 р. N 46

Про встановлення пільги щодо земельного податку та орендної плати за землю на 2012 рік

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, депутатів міської ради, з метою створення сприятливих умов для функціонування і розвитку бізнес - середовища в місті Хмельницькому, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, законами України "Про оренду землі", "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Встановити для усіх землевласників та землекористувачів, за виключенням земельних ділянок, на яких розташовані ринки, торгові ряди та торгові майданчики, пільгу до земельного податку та орендної плати за землю на 2012 рік, застосувавши для їх розрахунку додатковий понижуючий коефіцієнт 0,8.

2. Установити, що у випадках, коли річна сума платежу по орендній платі за землю з урахуванням понижуючого коефіцієнту, є меншою за трикратний розмір земельного податку, розрахованого із застосуванням понижуючого коефіцієнту відповідно до п. 1 цього рішення, річна сума орендної плати за землю встановлюється у трикратному розмірі земельного податку, розрахованого із застосуванням понижуючого коефіцієнту відповідно до п. 1 цього рішення.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця та управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали