Про встановлення плати за виготовлення бланків та видачу свідоцтв про право власності на житлове (житлові) приміщення у гуртожитку

Розпорядження Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 20 червня 2011 року N Р-421/0/3-11

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області
8 липня 2011 р. за N 91/1707

Відповідно до Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 N 485 "Про справляння плати за виготовлення бланків і видачу свідоцтв про право власності на житлове (житлові) приміщення у гуртожитку та встановлення її розміру" та постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами та доповненнями):

1. Встановити розмір плати за виготовлення бланків та видачу свідоцтв про право власності на житлове (житлові) приміщення у гуртожитку у розмірі 95,0 грн.

2. Рекомендувати Державній інспекції з контролю за цінами в Дніпропетровській області здійснювати контроль за правильністю справляння плати за виготовлення бланків та видачу свідоцтв про право власності на житлове (житлові) приміщення у гуртожитку.

3. Це розпорядження набирає чинності з моменту офіційного оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Темника Г. П.

 

Голова облдержадміністрації

О. Ю. Вілкул

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали