ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 18.01.2012 р. N 07

Про встановлення рівня рентабельності на роботи з утримання об'єктів благоустрою м. Житомира

З метою забезпечення контролю за діяльністю комунальних підприємств міської ради, відповідно до п. 5.1 Порядку проведення ремонту та утримання об'єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 р. N 154, статті 13 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" та статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити на роботи з утримання об'єктів благоустрою та озеленення, мереж зовнішнього освітлення, кладовищ, зливових мереж і штучних споруд, водопідйомної греблі на річці Тетерів, фонтанів, вулиць міста рівень рентабельності в розмірі 12 відсотків повної планової собівартості робіт.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Боровця М. П.

 

Міський голова

В. М. Дебой

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали