МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 жовтня 2011 року N 3142/5

Про встановлення розміру плати за пошук у Єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, інформації з видачею про це витягу

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.99 N 1272 "Про державне підприємство "Інформаційний центр" Міністерства юстиції", пункту 3.7 розділу III Положення про Єдину базу даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15.09.2011 N 3018/5 (Положення N 3018/5), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.09.2011 за N 1106/19844, наказую:

1. Установити розміри плати за пошук у Єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, інформації з видачею про це витягу (далі - пошук):

за пошук з видачею скороченого витягу - в розмірі 170 гривень 00 копійок;

за пошук з видачею повного витягу - в розмірі 221 гривня 00 копійок.

2. Установити, що кошти за пошук справляються з особи, яка звернулась за наданням витягу з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, до державного підприємства "Інформаційний центр" або його філії та вносяться на поточний рахунок державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України.

3. Кошти, отримані за пошук, спрямовуються на покриття витрат, пов'язаних зі створенням, упровадженням та матеріально-технічним забезпеченням роботи Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, та мережі доступу до неї.

4. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К. І.), державному підприємству "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України (Добжанський В. Б.) довести наказ до відома начальників головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, філій державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України та забезпечити його належне виконання.

5. Цей наказ набирає чинності після завершення виконання заходів, що забезпечать можливість здійснення Міністерством юстиції України повноважень державного органу з питань банкрутства, але не раніше дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К. І.

 

Заступник Міністра -
керівник апарату

А. Ю. Сєдов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали