ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.02.2012 р. N 170

Київ

Про встановлення та підключення до інженерних мереж модульних туалетів комунальної власності

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про благоустрій населених пунктів", ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень", Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами і доповненнями), враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 N 117 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік" (зі змінами та доповненнями), з метою забезпечення екологічної безпеки, виконання санітарно-епідеміологічних норм, розширення мережі громадських туалетів, покращення якості сервісу, забезпечення гостей і мешканців столиці України послугами громадських вбиралень у достатній кількості в центральній частині міста та у місцях відпочинку, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Головне управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником встановлення та підключення до інженерних мереж модульних туалетів комунальної власності згідно з адресним переліком, що додається.

2. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

2.1. Замовити у встановленому порядку розробку паспортів прив'язки, топографо-геодезичної основи М 1:500 та виготовлення чергового кадастрового плану земельної ділянки у форматі А-4 М 1:2000 для встановлення модульних туалетів згідно з адресним переліком, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження.

2.2. Забезпечити розробку проектно-кошторисної документації на встановлення та підключення до інженерних мереж модульних туалетів комунальної власності у встановленому порядку.

2.3. Місце встановлення модульних туалетів на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника погодити з центральним органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерством культури України.

2.4. Визначити виконавця робіт з встановлення та підключення до інженерних мереж модульних туалетів комунальної власності (далі - Виконавець) шляхом проведення конкурсних торгів у встановленому порядку.

2.5. Забезпечити виконання робіт з встановлення та підключення до інженерних мереж модульних туалетів комунальної власності відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами і доповненнями).

2.6. Подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт, зазначених у п. 1 цього розпорядження, до Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки.

3. Виконавцю, визначеному у встановленому порядку, здійснити роботи з встановлення та підключення до інженерних мереж модульних туалетів комунальної власності відповідно до цього розпорядження у встановленому порядку.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення про висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської (Київської міської державної адміністрації)
02.02.2012 N 170

Адресний перелік розміщення модульних туалетів комунальної власності

Голосіївський район

1. ст. метро "Либідська"

Дарницький район

1. просп. Бажана, 3-г, ст. метро "Позняки", біля торговельних павільйонів

Дніпровський район

1. вул. А. Малишка, 3, біля універмагу "Дитячий світ"

Оболонський район

1. вул. Фрунзе, 166, біля ринку "Куренівський"

Печерський район

1. вул. Еспланадна, біля ст. метро "Палац Спорту"

2. територія Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника

Подільський район

1. кут вул. Межигірської та вул. Оленівської

Святошинський район

1. біля ст. метро "Житомирська"

2. площа Героїв Бреста

Солом'янський район

1. пров. Політехнічний, 2-а, біля ст. метро "Політехнічний інститут"

Шевченківський район

1. просп. Перемоги, 32, територія Зоопарку

2. площа Перемоги, 2, біля Національного цирку України

3. бульв. Т. Шевченка, 19, територія Ботанічного саду ім. Фоміна

4. вул. Мельникова, 3 - 5 (ст. метро "Лук'янівська").

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали