Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області

Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 19 вересня 2011 року N 581

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Херсонській області
23 вересня 2011 р. за N 57/1278

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами і доповненнями), керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Встановити тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області, що додаються.

2. Управлінню у справах преси та інформації обласної державної адміністрації забезпечити публікацію даного розпорядження в засобах масової інформації після його реєстрації у Головному управлінні юстиції у Херсонській області.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 квітня 2011 року N 270 "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області" (Розпорядження N 270), зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Херсонській області 29 квітня 2011 року за N 32/1253.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Хоменка А. С.

5. Розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
19.09.2011 N 581

Зареєстровано
в Головному управлінні юстиції у Херсонській області
23 вересня 2011 р. за N 57/1278

ТАРИФИ
на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні в межах Херсонської області

1. Ці тарифи встановлюються залежно від класу автобуса за 1 км проїзду пасажира в таких розмірах:

0,18 грн. - в автобусах, які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для приміських перевезень, мають місця для сидіння та стояння, забезпечують можливість переміщення пасажирів усередині автобуса;

0,20 грн. - в автобусах, які за своєю конструкцією та обладнанням пристосовані для міжміських перевезень, поза проходом не мають місць для стояння і в яких можна перевозити пасажирів, що стоять у проході, на короткі відстані.

2. Тарифи на перевезення багажу, дозволеного до перевезення автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, встановлюються в межах 10 (десяти) відсотків від вартості проїзду пасажира на автобусному маршруті.

3. У тарифах не враховані податок на додану вартість та страховий платіж за обов'язковим особистим страхуванням від нещасних випадків на транспорті та вартість обов'язкових додаткових послуг, які надаються автостанціями.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації -
керівник апарату

В. С. Білий

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали