НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ РИНКУ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 жовтня 2011 року N 223

м. Київ

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення ДПП "Кривбаспромводопостачання"

Відповідно до Законів України "Про питну воду та питне водопостачання", "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" (Постанова N 869) та Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 17.02.2011 N 243 (Порядок N 243), Національна комісія регулювання ринку комунальних послуг постановляє:

1. Установити Державному промисловому підприємству "Кривбаспромводопостачання" тарифи на послуги з централізованого водопостачання:

для бюджетних установ та садових товариств - 1,00 грн. за 1 куб. м (без ПДВ);

для інших споживачів (крім ДП "Криворізька теплоцентраль", КП "Кривбасводоканал" та суб'єктів господарювання сільських районів, які надають населенню послуги з водопостачання) - 3,96 грн. за 1 куб. м (без ПДВ).

2. Ця постанова набирає чинності з 1 листопада 2011 року.

 

Голова Комісії

В. Саратов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали