Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті - автобусі (який працює в звичайному режимі руху) для фізичних осіб - підприємців, що здійснюють перевезення пасажирів на території міста Токмак Запорізької області

Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
від 19 вересня 2011 року N 387

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області
20 вересня 2011 р. за N 53/1495

Відповідно до ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)", зі змінами та доповненнями:

1. Встановити тариф на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті - автобусі (який працює в звичайному режимі руху), у розмірі 2 грн. за одну поїздку для фізичних осіб-підприємців, що здійснюють перевезення пасажирів на території міста Токмак Запорізької області.

2. Внести зміни до пункту 1 розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.07.2009 N 238 "Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті - автобусі (який працює в звичайному режимі руху)", зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Запорізькій області 24.07.2009 за N 48/1384, доповнивши його реченням такого змісту:

"Зазначений тариф не застосовується для фізичних осіб-підприємців, що здійснюють перевезення пасажирів на території міста Токмак Запорізької області."

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гончарука П. А.

4. Розпорядження набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

 

Голова Запорізької обласної
державної адміністрації

Б. Ф. Петров

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали