ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 07.07.2011 р. N 423

Про встановлення тарифу на послуги паркування транспортних засобів комунальному підприємству "Інспекція з благоустрою м. Житомира"

Розглянувши звернення комунального підприємства "Інспекція з благоустрою м. Житомира" про встановлення тарифу на послуги паркування транспортних засобів, на підставі пункту 2 ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення міськвиконкому від 20.10.2005 N 682 "Про вдосконалення організації міських паркувальних зон транспортних засобів у м. Житомирі", виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити з 9 липня 2001 року комунальному підприємству "Інспекція з благоустрою м. Житомира" тариф на послуги паркування транспортних засобів у спеціально обладнаних місцях у розрахунку за одну годину у розмірі 4 грн. 00 коп., за 30 хвилин - 2 грн. 00 коп.

2. Управлінню по зв'язках з громадськістю міської ради через засоби масової інформації довести до відома громадян про прийняття даного рішення.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 29.01.2009 N 54 "Про встановлення тарифу на послуги паркування транспортних засобів КП "Інспекція з благоустрою м. Житомира".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г. В.

 

Заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих
органів ради

М. П. Боровець

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали