ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.04.2012 р. N 563

Київ

Про встановлення тимчасового огородження та тимчасових покажчиків орієнтування між основними об'єктами чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 19 Закону України "Про автомобільні дороги" та з метою забезпечення безпеки та громадського порядку навколо НСК "Олімпійський" у зв'язку з проведенням в м. Києві фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству "Київдорсервіс":

1.1. Виконати роботи по встановленню тимчасового огородження та тимчасових покажчиків орієнтування між основними об'єктами чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

1.2. Виступити замовником послуг, необхідних для виконання робіт, зазначених в підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження.

1.3. Розробити та погодити в установленому порядку схему встановлення тимчасового огородження на період проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (починаючи з 30 хв. після початку матчу до 3-х год. після закінчення матчу), схему встановлення тимчасового огородження на період проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (починаючи з 6 год. в дні проведення матчів до 30 хв. після початку матчу) та схему організації дорожнього руху в центральній частині міста на час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в місті Києві.

1.4. Визначити у встановленому порядку організацію з надання послуг, необхідних для виконання робіт, зазначених у підпункті 1.1 пункту 1 цього розпорядження.

1.5. Забезпечити встановлення тимчасового огородження та тимчасових покажчиків орієнтування між основними об'єктами чемпіонату Європи 2012 року з футболу 11, 15, 19, 24 червня 2012 року та 1 липня 2012 року відповідно до схем, зазначених в підпункті 1.3 пункту 1 цього розпорядження.

2. Взяти до відома, що фінансування видатків на виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватися за рахунок та в межах бюджетних призначень, затверджених в бюджеті м. Києва для КП "Київдорсервіс".

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали