НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 вересня 2011 року N 153-р

м. Київ

Про встановлення вимог до ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія" щодо провадження інших, крім ліцензованого, видів діяльності

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику" та Закону України "Про природні монополії", Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, затвердженихпостановою НКРЕ від 13.06.96 N 15, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 N 15/1, Порядку встановлення вимог до ліцензіатів з розподілу природного і нафтового газу, з транспортування природного і нафтового газу магістральними трубопроводами, з транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами, з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності, затвердженого постановою НКРЕ від 11.09.2006 N 1182, Національна комісія регулювання електроенергетики України вирішила:

1. Установити до ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "Центральна енергетична компанія" (далі - ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія"), ліцензіата з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, при провадженні ним беззбиткових інших, крім ліцензованого, видів діяльності, а саме: послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту електроустаткування споживачів, послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту контрольно-вимірювальної апаратури, послуг лабораторій з проведення вимірів та послуг з надання в оренду невиробничих приміщень такі вимоги:

а) вести бухгалтерський облік інших видів діяльності окремо від обліку діяльності з передачі електричної енергії;

б) при провадженні інших видів діяльності не допускати зловживання монопольним становищем, яке займає ліцензіат на ринку передачі електричної енергії, щодо споживачів та суб'єктів господарювання на інших ринках.

2. Зобов'язати ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія" виконувати вимоги та щоквартально надавати до Дніпропетровського ТП НКРЕ звіти про їх виконання, а також про надходження та використання коштів з інших видів діяльності в розрізі кожного з цих видів діяльності.

3. Рекомендувати ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія" використовувати прибуток, отриманий від інших, крім ліцензованих, видів діяльності, на збільшення фінансування заходів, спрямованих на покращення технічного стану електромереж та модернізацію засобів обліку електричної енергії.

4. Дніпропетровському ТП НКРЕ інформувати Комісію в разі виявлення фактів невиконання ліцензіатом установлених вимог або збитковості інших видів діяльності (на підставі звітів, які надаються ліцензіатом згідно з пунктом 2 цього розпорядження).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали