НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.09.2011 р. N 161-р

м. Київ

Про встановлення вимог до ВАТ "ЕК "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності

Відповідно до Закону України "Про природні монополії", Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 N 15, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 N 15/1, Порядку встановлення вимог до ліцензіатів з розподілу природного і нафтового газу, з транспортування природного і нафтового газу магістральними трубопроводами, з транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами, з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності, затвердженого постановою НКРЕ від 11.09.2006 N 1182, Національна комісія регулювання електроенергетики України вирішила:

1. Установити до Відкритого акціонерного товариства "Енергетична компанія "Одесаобленерго" (далі - ВАТ "ЕК "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО"), ліцензіата з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, при провадженні ним беззбиткових інших, крім ліцензованих, видів діяльності, а саме: архітектурно-проектні роботи, будівельно-монтажні роботи; освітні послуги; транспортні послуги; ремонт, програмування засобів обліку електричної енергії; оперативно-технічне обслуговування електроустановок споживачів; послуги лабораторії з проведення вимірів та випробувань; здавання в оренду власного нерухомого майна; оптова та роздрібна торгівля (торгівля товарами власного виробництва, послуги їдальні для працівників та реалізація активів, що раніше знаходилася в експлуатації); послуги бази відпочинку такі вимоги:

а) вести бухгалтерський облік інших, крім ліцензованих, видів діяльності окремо від обліку діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

б) при провадженні інших, крім ліцензованих, видів діяльності не допускати зловживання монопольним становищем, яке займає ліцензіат на ринку передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом, щодо споживачів та суб'єктів господарювання на інших ринках.

2. Зобов'язати ВАТ "ЕК "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" виконувати вимоги та щоквартально надавати до Одеського ТП НКРЕ звіти про їх виконання, а також про надходження та використання коштів з інших видів діяльності в розрізі кожного з цих видів діяльності.

3. Рекомендувати ВАТ "ЕК "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО" використовувати прибуток, отриманий від інших, крім ліцензованих, видів діяльності, на збільшення фінансування заходів, спрямованих на покращення технічного стану електромереж та модернізацію засобів обліку електричної енергії.

4. Одеському ТП НКРЕ інформувати Комісію в разі виявлення фактів невиконання ліцензіатом установлених вимог або збитковості інших видів діяльності (на підставі звітів, які надає ліцензіат згідно з пунктом 2 цього розпорядження).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали