ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.04.2012 р. N 624

Київ

Про встановлення в'їзного знака "Символічний футбольний м'яч" на в'їздах в місто Київ до проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу

Відповідно до законів України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою популяризації міста Києва під час проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Встановити на основних в'їздах в місто Київ в'їзні знаки "Символічний футбольний м'яч" до проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі - в'їзний знак).

2. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку визначити місця встановлення в'їзних знаків.

3. Визначити замовниками з проектування, виготовлення та встановлення в'їзного знака (далі - замовники):

3.1. Голосіївську районну в місті Києві державну адміністрацію - на Одеському напрямку (просп. Академіка Глушкова);

3.2. Святошинську районну в місті Києві державну адміністрацію - на Житомирському напрямку (Брест-Литовське шосе);

3.3. Оболонську районну в місті Києві державну адміністрацію - на Гостомельському напрямку (на перетині Великої кільцевої дороги та Гостомельського шосе);

3.4. Деснянську районну в місті Києві державну адміністрацію - на Броварському напрямку (Броварське шосе);

3.5. Дарницьку районну в місті Києві державну адміністрацію - на Бориспільському напрямку (Бориспільське шосе).

4. Визначити розробником проектно-кошторисної документації КО "Інститут Генерального плану м. Києва".

5. КО "Інститут Генерального плану м. Києва" за замовленнями районних в місті Києві державних адміністрацій, визначених відповідно до пункту 3 цього розпорядження, забезпечити в установленому порядку розробку проекту в'їзного знака та подання разом із замовниками проектно-кошторисної документації на експертизу.

6. КП "Київекспертиза" після подання проектно-кошторисної документації в 10-денний термін провести експертизу її кошторисної частини.

7. Замовникам:

7.1. Прийняти від КО "Інститут Генерального плану м. Києва" проектно-кошторисну документацію на виготовлення та встановлення в'їзних знаків з прив'язкою до місць, визначених відповідно до пунктів 2 цього розпорядження;

7.2. Визначити генеральну підрядну організацію на виготовлення та встановлення в'їзних знаків в установленому порядку;

7.3. При укладанні договорів підряду на виготовлення та встановлення в'їзних знаків обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантії строків експлуатації;

7.4. В разі необхідності забезпечити демонтаж в'їзних металевих конструкцій "Квітка каштану".

8. Погодити з управлінням Державної автомобільної інспекції ГУ МВС України в місті Києві місця встановлення в'їзних знаків, відповідно до пункту 2 цього розпорядження.

9. Комунальній корпорації "Київавтодор" в разі виконання робіт, зазначених у підпункті 7.4 пункту 7 цього розпорядження, списати з балансу в'їзні металеві конструкції "Квітка каштану" в установленому порядку.

10. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051.

11. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" за власний рахунок виконати озеленення і ландшафтне опорядження територій, прилеглих до в'їзних знаків.

12. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення міста Києва "Київміськсвітло" забезпечити за власний рахунок влаштування зовнішнього освітлення в'їзних знаків та прилеглих територій.

13. Головному управлінню з питань реклами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку забезпечити перенесення на інші місця рекламні засоби, які впливають на візуальне сприйняття в'їзних знаків, встановлених на місцях, визначених відповідно до пункту 2 цього розпорядження.

14. Замовникам в установленому порядку подати пропозиції щодо перерозподілу бюджетних призначень, передбачених районним в місті Києві державним адміністраціям в бюджеті міста Києва на 2012 рік (Рішення N 1100/7336), та спрямувати їх для виконання робіт, визначених у пункті 1 цього розпорядження.

Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити відповідне коригування бюджетних призначень на 2012 рік та внести зміни в установленому порядку до бюджету міста Києва на 2012 рік (Рішення N 1100/7336).

15. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) після встановлення в'їзних знаків зарахувати їх до комунальної власності територіальної громади м. Києва.

16. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

17. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали